Zapisy na Kurs Semestralny

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Grupa wiekowa*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Konstruktora*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Programisty*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Inżyniera*
Lokalizacja zajęć Kodera Juniora*
Lokalizacja zajęć Młodego Kodera*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (KAT2)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (KAT3)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (GLI2)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (GLI3)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (LED1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (ZER1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (ZAB1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (KAT2)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (KAT3)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (GLI2)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (GLI3)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (LED1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (ZER1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (ZAB1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (KAT2)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (KAT3)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (GLI2)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (GLI3)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (LED1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (ZER1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (ZAB1)*
Terminy Kodera Juniora (KAT1)*
Terminy Kodera Juniora (GLI1)*
Terminy Młodego Kodera (KAT1)*
Terminy Młodego Kodera (GLI1)*
Wpisz kod promocyjny:

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i nazwisko Dziecka:*
Data urodzenia Dziecka:*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka. Czy Dziecko ma jakieś dolegliwości (np. jest uczulone? przyjmuje leki?)*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka:*

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i Nazwisko Opiekuna:*
Adres e-mail Opiekuna:*
Numer telefonu Opiekuna:*
Czy wystawić rachunek?*
Akceptuję Politykę Prywatności:*
Akceptuję Regulamin Kursu:*
Nazwa:*
Numer NIP:*
Adres do rachunku:*

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Cena kursu Szkoła Młodego Konstruktora:*
Cena kursu Szkoła Młodego Programisty:*
Cena kursu Szkoła Młodego Inżyniera:*
Cena kursu Kodera Juniora:*
Cena kursu Młodego Kodera:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Konstruktora:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Programisty:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Inżyniera:*
Cena kontynuacji kursu Kodera Juniora:*
Cena kontynuacji kursu Młodego Kodera:*
Data rozpoczęcia kursu:

Po wysłaniu danych z formularza na stronie pojawi się komunikat.

Jednocześnie do 30 minut otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia. W przypadku opóźnień w otrzymaniu maila, prosimy sprawdzić folder SPAM w Państwa skrzynce pocztowej.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 604 339 781

Dodatkowe uwagi:

Wysłanie danych wymaga zgody na Politykę Prywatności

Wysłanie danych wymaga zgody na Regulamin Kursu

Kursy Semestralne: jesień 2017

Lokalizacje:


Katowice, Uniwersytet Śląski do góry

ul. Uniwersytecka 4

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 2.10.2017)
  • wtorki, 1730 - 1900 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • czwartki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 5.10.2017)
  • piątki, 1600 - 1730 (I zajęcia: 6.10.2017)
  • soboty, 1100 - 1230 (I zajęcia: 7.10.2017)

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałki, 1730 - 1900 (I zajęcia: 2.10.2017)
  • wtorki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • soboty, 900 - 1030 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr II (kontynuacja)
  • czwartki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 5.10.2017)

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • środy, 1730 - 1930 (I zajęcia: 4.10.2017)
  • soboty, 1130 - 1330 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr III (kontynuacja)
  • piątki, 1730 - 1930 (I zajęcia: 6.10.2017)
  • soboty, 900 - 1100 (I zajęcia: 7.10.2017)

Koder Junior (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • środy, 1730 - 1900 (I zajęcia: 4.10.2017)

Młody Koder (klasy 2-4)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • piątki, 1800 - 1930 (I zajęcia: 6.10.2017)

Gliwice, Fabryka Naukowców do góry

ul. Ziemowita 1

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałki, 1630 - 1800 (I zajęcia: 2.10.2017)
  • wtorki, 1530 - 1700 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • wtorki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • środy, 1500 - 1630 (I zajęcia: 4.10.2017)
  • czwartki, 1500 - 1630 (I zajęcia: 5.10.2017)
  • soboty, 1100 - 1230 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr II (kontynuacja)
  • czwartki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 5.10.2017)

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałki, 1600 - 1730 (I zajęcia: 2.10.2017)
  • wtorki, 1500 - 1630 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • wtorki, 1730 - 1900 (I zajęcia: 3.10.2017)
  • środy, 1600 - 1730 (I zajęcia: 4.10.2017)
  • czwartki, 1500 - 1630 (I zajęcia: 5.10.2017)
  • soboty, 900 - 1030 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr II (kontynuacja)
  • środy, 1800 - 1930 (I zajęcia: 4.10.2017)

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • środy, 1700 - 1900 (I zajęcia: 4.10.2017)
  • czwartki, 1700 - 1900 (I zajęcia: 5.10.2017)
  • soboty, 1130 - 1330 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr II (kontynuacja)
  • soboty, 900 - 1100 (I zajęcia: 7.10.2017)
Semestr III (kontynuacja)
  • poniedziałki, 1800 - 2000 (I zajęcia: 2.10.2017)

Koder Junior (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • piątki, 1500 - 1630 (I zajęcia: 6.10.2017)
  • piątki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 6.10.2017)

Młody Koder (klasy 2-4)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • piątki, 1500 - 1630 (I zajęcia: 6.10.2017)
  • piątki, 1700 - 1830 (I zajęcia: 6.10.2017)

Gliwice, Szkoła Społeczna do góry

ul. Robotnicza 4

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Katowice, Akademia Montessorii do góry

ul. Kostki Napierskiego 38

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Gliwice, Szkoła Filomata do góry

ul. Pszczyńska 22

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Katowice, Szkoła Jak Dom do góry

ul. Witosa 18

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Lędziny, Zespół Szkół do góry

ul. Goławiecka 36

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Żernica, Dom Kultury do góry

ul. Szafranka 9

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • brak terminów

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Zabrze, Szkoła Podstawowa nr 42 do góry

ul. Gagarina 2

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • terminy do ustalenia

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • terminy do ustalenia

Koder Junior (klasy 0-1)

  • terminy do ustalenia

Młody Koder (klasy 2-4)

  • terminy do ustalenia

Legenda:
- zmiana godziny